E.C.A. Servisi

Kış aylarının sert geçtiği Kayseri’de kombilerin bakımlarının zamanında yapılması kritik öneme sahiptir. Çünkü ilkbahar ve yaz dönemlerinde çalıştırılmayan kombiler kış aylarında sürekli çalışmak zorunda kalacaktır. Her kış öncesinde filtreler başta olmak üzere periyodik kombi bakımı yapılması sizleri kış aylarında kombi arızaları ile karşılaşmaktan kurtaracaktır.

Tekno Servis olarak firmamız 15 yılı aşkın bir süredir Kayserinin en çok tercih edilen kombi bakım ve onarım servisi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen Tekno Servis en çok tercih edilen kombi servisi olmaktadır. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak Kayseri ECA servisi görevimizi layıkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı Kayseri ECA servisi tarafından sunulan eğitimi başarıyla tamamlamıştır. Bu sayede alanında uzman teknik servis personellerimiz ile hizmetlerimize ara vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kombi bakım ve onarım talepleriniz firmamıza ulaştığı andan itibaren en kısa sürede belirtilen adrese teknik servis ekibimiz ulaşarak çalışmalarını başlatacaktır. Kombinizin bulunduğu yerde onarılması öncelikli hedefimizdir. Fakat bazı durumlarda kombinin teknik servis alanımıza getirilmesi gerekebiliyor. Bu durumda kombinizin servisimize getirilmesinde ve onarılarak yeniden adresinize ulaştırılmasında tüm nakliyat sürecini müşteri memnuniyeti adına firmamız sağlamaktadır. Böylece sizler nakliyat için ekstra ücret ödemek zorunda kalmamaktasınız.

Kayseri ECA Servisi

Müşteri memnuniyeti firmamızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kayseri ECA servisi olarak arızanın onarılma sürecinde orijinal yedek parça kullanıyoruz, böylece kombinizin verimli çalışmasını sağlayarak faturanızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sunduğumu bakım ve onarım hizmetlerinden çok uygun fiyatlar almaktayız. Böylece müşterilerimizin ekonomisine katkı sağlayarak memnuniyetlerini sağlamayı hedeflemekteyiz. 15 yılı aşkın süredir hizmet gösteren firmamız fiyatlandırma politikasında müşteri yanında yer alarak dürüstlük ilkesinden ödün vermemektedir.

Kayseri ECA servisi hizmetimizin sadece onarımdan ibaret olmadığını hatırlatmak istiyoruz. Çünkü sadece arıza anında değil arıza oluşmadan önce de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kombinizin periyodik bakımları sunduğumuz hizmetlerden arasında yer alıyor. Unutmayın ki bakımlı bir kombi, verimli ısınma demektir. Verimli ısınma ise faturalarınızın daha az gelmesi demektir. Kısacası ısındığınız kadar ödemeniz demektir. Kayseri ECA servisimizin sorularınız ve merak ettikleriniz için arayabilir, bakım ve onarım taleplerinizi iletebilirsiniz.