Kayseri Kombi Servisi

Tekno Servis ailesi olarak 15 yılı aşkın bir süredir Kayseri’de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bulunduğumuz coğrafi şartlar değerlendirildiğinde kış ayları Kayseri’de oldukça zorlu şartlar altında geçmektedir. Çevrenin daha kirlenmesine neden olan doğalgazın her evde kullanımının giderek yaygınlaştığını da ifade etmek gerekiyor.

Kayseri kombi servisi olarak kış aylarında sizleri ve ailenizi bu soğuklardan korumak için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Kombilerin sağlıklı çalışmaması demek ne kadar yüksek dereceleri seçseniz de evinizin yeteri kadar ısınamaması demek olacaktır. Ayrıca dereceyi yükselttiğinizden dolayı doğalgaz faturasının yüksek gelmesi de muhtemeldir. Yani kısacası ısınamadığınız doğalgazın faturasını ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Kayseri kombi servisi hizmetimiz ile sizlere kombi arızalarını çok kısa sürede çözme garantisi sunmaktayız. Kış aylarının soğuk günlerini üşüyerek geçirmemeniz adına tüm personellerimiz yoğun çaba içerisinde hizmet vermektedir. Kombi arızasının tespit edilmesinin ardından evinizde veya iş yerinizde kombinin onarımını gerçekleştirmek adına çalışmaktayız. Eğer bazı testlere tabi olması gerekiyor ise teknik servis alanımıza kombinizi getirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Önceliğimiz tüm kombilerin evde yani bulundukları ortamda onarılması olmaktadır. Ayrıca sadece kombi değil, peteklerdeki probleminde çözümde de gerekli çalışmaları yerine getirtmekteyiz.

Kayseri Kombi Servisi

Kombi arızası durumunda kombinizin onarımını gerçekleştirdikten sonra daire içerisindeki tüm tesisatın kontrolünü gerçekleştirerek durumu hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Bu sayede tespit ettiğimiz aksaklıklar varsa anında müdahale ederek soğuk günleri üşüyerek geçirmenizi engellemekteyiz.

Kombilerin sıklıkla arızalanmasının temel nedeninin bakımlarının düzenli ve zamanında yapılmaması olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Kayseri kombi servisi olarak Demirdöküm, ECA, BOSH başta olmak üzere tüm markalara ait kombilerin bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Aylarca çalışmadan bekleyen kombilerin uzun bir süre hiç kapatılmadan çalışacak olması onları bu zorlu dönem için hazırlama zorunluluğunu beraberinde getiriyor.

Tam da en çok ihtiyacınız olduğu dönemde arızalanan kombiniz sizleri ve aile bireyleri tehlikeli soğuklarla karşı karşıya bırakabilir. Bu durumda bizler Kayseri kombi servisi olarak bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren belirttiğiniz adrese en kısa sürede gelerek kombinizin onarımını gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışmalarımızda orijinal yedek parça kullanarak kombinizin verimli çalışmasına katkı sağlamaktayız. En uygun fiyatlandırma politikalarımız ile müşteri memnuniyetini sağlayarak kış aylarını sıcacık geçirmenizi sağlamaktayız.